O nás

KAVÁRNA LONKOFKA

Vítejte v kavárně Lonkofka, kde vám přinášíme dokonalou kombinaci vynikajícího jídla, skvělé kávy a usměvavé obsluhy. Naše kavárna vznikla v roce 2019 a i přes náročné období pandemie Covid-19 jsme se dokázali postavit na vlastní nohy a nabídnout našim zákazníkům nejvyšší kvalitu.

Náš tým se rozrostl o další 2 lidi - Míšu a Ondru, kteří pozdvihli kavárnu zase o něco výš .  Ondra je mistr v přípravě snídaní, dortů, snacků a jiných dobrot, zatímco Míša zase svým úsměvem a vřelým přístupem připravuje skvělou kávu a právě díky ní šlape kavárna jako hodinky. A také nesmíme zapomenout na naší skvělou marketérku Adélu, která byla klíčovou postavou při samém vzniku kavárny a stojí za zajištěním dokonalého bloku na sociálních sítích a tohoto webu.

Jako tým se snažíme vytvářet v kavárně přívětivou a přátelskou atmosféru pro všechny naše zákazníky. Díky podpoře a pozitivní energii ze strany našich hostů se nám podařilo vytvořit z kavárny Lonkofka nejen prostor pro kávu a jídlo, ale hlavně pro příležitost setkat se a být spolu. Přijďte si užít dokonalé chuťové zážitky a přesvědčte se sami!